Neinvazívna mezoterapia 

Je to jedinečná vysokoúčinná metóda ošetrenia, pri ktorej sa účinné látky /kyselina hyaluronová, kolagén, bieliace látky, čistiace, protizápalové látky, antoxidanty, vitamíny/ vpravujú hlboko do kože bez použitia ihiel.

Diamantová mikrodermabrázia  

Diamantová mikrodermabrázia odstraňuje a odsáva odumreté a zrohovatené bunky pokožky, jemne vyhladzuje vrásky, jazvičky, nerovnosti pleti, pigmentové škvrny, rozšírené póry, akné. Odstránením odumretých buniek sa aktivizuje tvorba nových, zdravých buniek a tvorba kolagénu. Pleť je po použití mikrodermabrázie omladená, svieža, vyhladená a rozjasnená. Je súčasťou kompletných ošetrení alebo samostatná.

Sonoforéza - ultrazvuk

 Ošetrenie ultrazvukom patrí k najosvedčenejším metódam v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu / mikromasáž / a teplo. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco vpravia hlboko do pokožky. Ošetrenie je príjemné, nenáročné na čas a s okamžitým viditeľným účinkom. Používa sa na tvár aj na telové ošetrenia.

Iontoforéza - galvanická žehlička

Slúži na lifting a vpravovanie aktívnych látok do hlbších vrstiev pokožky pomocou striedavého prúdu. Krvné cievy v povrchových vrstvách pokožky sa po ošetrení galvanickým prúdom rozšíria, čím sa stimuluje prietok krvi. Zlepšuje sa prívod kyslíka a živín do pokožky, podporujú sa funkcie pleti a odstraňujú škodliviny. Tomuto ošetreniu hovoríme iontoforéza.

Iontoforéza sa prevádza za pomoci kontaktného gelu a použití hydrofilných látok. Zažehlujeme aktívne látky podľa typu pleti. Polaritu si nadstavujeme podľa toho akým pólom je ionizovatelná látka. Ošetrenie má výrazný liftingový účinok.

Vysokofrekvenčný ozonizér

 Prístroj sa používa pri ošetrení aknóznej a seborreickej pleti. Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia. Vzniká tým rozšírenie kapilár, zlepší sa prekrvenie, vzniknutý ozón má dezinfekčné učinky. Jeho používanie zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje pokožku. Prístroj slúži na dezinfenkciu pleti po hĺbkovom čistení. Má antiseptické a dezinfekčné účinky, zničí až 90% baktérií, preto sa používa aj na dezinfekciu pleti po čistení.